BIS Sp. Z.o.o - Baza Polskich Firm

BIS Sp. Z.o.o

Dane adresowe:

Mickiewicza 65 C,
67-200 Głogów
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

+ 48 (76) 8340605
zimowyogrod@interia.pl
+ 48 (76) 8340605

Dane firmy:

BIS Sp. Z.o.o
NIP: 6932175468
REGON: 022370429

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Mickiewicza 65 C, Głogów, Polska

Opis firmy BIS Sp. Z.o.o

Firma Stolar od 20 lat specjalizuje się w produkcji drewnianych okien. Wiedza osiągnięta w tej dziedzinie pozwoliła na rozwijanie naszej działalności. Rok 2000 postawił nieoczekiwane wyzwanie przed naszą spółką, mówiąc dokładnej zbudowanie ogrodu zimowego. Od tamtego czasu jest to priorytetowym elementem rozwoju firmy. Obecnie specjalizujemy się w projektowaniu pełnych słońca konstrukcji aluminiowych, które będą idealnym miejscem do spotkań z bliskimi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Oferta firmy

Firma Stolar oferuje swoim klientom drewniane okna, ogrody z dachem poliwęglanowym, lub z dachem szklanym. Konstrukcje wykonane z aluminium. Po więcej szczegółów zapraszam na naszą stronę.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Rotman Sklep jest częścią sprzedażową firmy RotmanGroup Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
HiUrban to firma z wieloletnim doświadczeniem w pracy na wysokości, posiadająca wykwalifikowanych specjalistów i profesjonalny sprzęt do różnego typu zadań.
Interesuje Cię profesjonalne malowanie elewacji Kraków i co za tym idzie, potrzebujesz pomocy? Jeśli tak, dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną naszej działalności — jeśli nam zaufasz, na pewno tego nie pożałujesz.