Inne sporty

BikeSalon

Internetowy sklep rowerowy Bikesalon.pl zajmuje się sprzedażą rowerów renomowanych marek takich jak Kellys, KTM, Merida, Trek i wielu innych. W kompleksowej ofercie sklepu znajdziesz również części, odzież i elektronikę rowerową. Jeśli za(...)

SNOWSKY Denys Kosovan

Jesteś fanem treningów? Regularnie uprawiasz sport? Jeżeli tak, właśnie dla Ciebie powstała baza wiedzy w tematyce sportowej: www.trenujto.pl. Ta wyjątkowa wyszukiwarka sportowa to szybka droga do poszerzenia swojej wiedzy w takich tematach ja(...)

OrientalDivers.com

Nasze centrum nurkowe różni się od innych jakie można znaleźć na wyspie. Pozostałe centra proponują 2 wyjścia z portu na nurkowania: najpierw 2 poranne nurkowania (godz. 6:30-11:30) i później 2 popołudniowe nurkowania (godz. 12:30-16:30).(...)

Lost Room Paweł Wilk

Szukasz ciekawej rozrywki dla swoich pracowników? A może chcesz spędzić czas z przyjaciółmi w oryginalny sposób? Koniecznie odwiedź nasz escape room w Krakowie! Pokój zagadek to miejsce, w którym z pomocą ukrytych wskazówek musicie odnale(...)

Masters Dojo

W firmie MasterDojo oferujemy zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów z sukcesami międzynarodowymi jako zawodnicy karate. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno zajęcia karate dla dzieci choszczówka, a także przygotowujemy ciekawie rea(...)

Utupluti

Interesuje Cię kauczukowa mata do ćwiczeń i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć najciekawsze propozycje? Jeżeli myślisz o kupnie kauczukowej maty, mamy dla Ciebie pewną sugestię. Mówiąc wprost – co powiesz na możliwie szy(...)

RS ACTIVE S. Szmal R. Wasiak s.c.

Dystrybutor hummel oferuje bardzo duży wybór odzieży i obuwia dla kobiet. W ofercie znajduje się bielizna termoaktywna, która wykonana jest z najlepszych materiałów. Przygotowaliśmy różne rozmiar biustonoszy sportowych getrów i koszulek. M(...)

Paliki Surf Bartosz Czernik

Zamierzasz spędzić letnie wakacje nad polskim morzem w okolicy Chałup na Helu? Jeśli tak, to świetnym urozmaiceniem Twojego leniwego wypoczynku będzie nauka surfingu organizowana przez szkołę surferską Paliki Surf! Już teraz odwiedź naszą(...)