Siłownia i fitness

Trenujesz.pl

Jeżeli planujesz zakup przyrządów do ćwiczeń lub akcesoriów z tym związanych to zapraszamy na trenujesz.pl. Jeżeli zaś chcesz złożyć większe zamówienie to jeszcze lepiej, masz możliwość otrzymania rabatu w związku z takimi zakupami.(...)

Reff Fitness Equipment Sp. z o.o.

Reff Fitness Equipment to firma, która powstała w 2013 roku. Głównym zakresem jej działalności jest dystrybucja używanego komercyjnego sprzętu fitness i wyposażenia siłowni. Sprzęty pochodzą od wiodących producentów, takich jak Precor, (...)

FitNOW sp. z o.o.

Marzysz o pięknej i wysportowanej sylwetce? Nie wiesz jak skutecznie ją osiągnąć? A może chcesz poczuć się młodziej i nabrać więcej energii do życia? Jeśli tak, to trening personalny prowadzony w naszym klubie treningowym w Krakowie jest(...)

EC Ewa Cebula Shausha Sport Club

Poszukujesz ciekawych sposobów na spędzenie czasu wolnego w aktywny sposób? Wejdź na shausha.pl i poznaj klub sportowy Shausha. W ofercie znajdują się zarówno zajęcia gimnastyczne, squash, tenis, badminton, zabiegi w strefie wellness. Możesz(...)

LovActive Zuzanna Musioł-Chybiorz

LovActive powstało formalnie we wrześniu 2022 jako Studio Treningu Medycznego i Fizjoterapii w wyniku zdobytych doświadczeń jako trener personalny i instruktor Pilates oraz wykształcenia z zakresu fizjoterapii. Swoje studio otworzyłam w miejsco(...)

Wypożyczalnia Sprzętu Fitness - FitnessNaWynos.pl

FitnessNaWynos.pl to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu fitness, która dostarcza Ci urządzenia do treningu w domowym zaciszu. Wynajmij bieżnie, rowerków, orbitreków, wioślarzy i różnorodne akcesoria fitness na terenie Małopolski i Śląsk(...)