Baza All4All - Spis Polskich Firm

Pozostałe

Optimal

OPTIMAL oferuje kompleksową usługę osuszania mieszkań w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz nieustannie poszerzana wiedza zaowocowało bogatą ofertą, którą oddajemy w Twoje ręce. Z OPTIMAL zyskujesz: osuszanie po zalaniu w W(...)

latajacy dywan

Latający Dywan to pralnia z 15-letnim doświadczeniem, która powstała z myślą przywrócenia dywanom drugiego życia. W naszej ofercie znajduje się czyszczenie dywanów oraz ich pranie. Cechujemy się niespotykanym modelem obsługi klienta – z(...)

Deimic

System inteligentnego domu Deimic One pozwala czerpać więcej przyjemności ze zwykłej codzienności. Nowoczesna technologia dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, oszczędza czas i energię oraz uwalnia Cię od wielu nudnych obowiązków d(...)

SDLF - DREVPOL Jarosław Kot

W naszej ofercie jest fumigacja domu. Drewniany dom będzie bardzo dobrze zabezpieczony przez nas. Korzystamy z naszego doświadczenia, które zbieraliśmy latami. W naszej ofercie jest między innymi fumigacja kościoła, dlatego zainteresowane osob(...)

Mal-Kor Beata Ożóg

Poszukujesz firmy która zajmie się kompleksowym wywozem gruzu i innych odpadów budowlanych na terenie całego Trójmiasta? Wejdź na stronę mal-kor.com i poznaj pełną ofertę firmy Mal-Kor. Do szerokiego wachlarza usług firmy należy m. in.: w(...)

Termopomorze Michał Jetkowski

Nasza oferta to termowizja z drona cennik. Możemy przeprowadzić badanie kamera termowizyjną budynków, instalacji elektrycznych oraz maszyn. Jeśli potrzebne są inne usługi na lokalizacja wycieków i przecieków wody to my się również tym zaj(...)

Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o.

Potrzebna Wam pergola tarasowa? Nasza firma oferuje bardzo nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest pergola, która posiada rozsuwany dach. Można w ten sposób dostosować ją do warunków, jakie panują na zewnątrz. Jeśli pada deszcz albo świ(...)

F.H.U. CLEAN-CHEM Andrzej Porębski

Oferujemy czyszczenie kostki brukowej. Nasza firma oferuje najbardziej profesjonalne czyszczenie, ponieważ korzystamy z najlepszego sprzętu. Posiadamy pracowników, którzy mają ogromne doświadczenie, dlatego wiemy, że na pewno u nas otrzymacie (...)