Sprzęt gastronomiczny

KRAK GASTRO CYGANKIEWICZ CHYREK SPÓŁKA JAWNA

Krak Gastro to firma oferująca w swojej ofercie profesjonalne sprzęty gastronomiczne, niezastąpione w wyposażeniu każdej profesjonalnej kuchni czy chłodni. Szeroka oferta mebli ze stali nierdzewnej gwarantuje wybór sprzętu dopasowanego do pot(...)

GastroSalon.pl

Sklep internetowym GastroSalon.pl jest zarządzany przez firmę MB TRADE, która na rynku istnieje od 2008 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych akcesoriów, urządzeń, oraz mebli ze stali nierdzewnej, które są n(...)

MB Invest Monika Biedroń

Sklep internetowy twojenoze.pl ma w swojej ofercie nie tylko profesjonalne noże gastronomiczne, w tym noże HACCP, obecnie już niemal niezbędne w profesjonalnej gastronomii, ale także inne akcesoria niezbędne w kuchni jak i zastawę stołową. T(...)

AnySharp Polska Sp. z o. o.

Oferujemy najlepsze na świecie ostrzałki do noży. Jesteście chętni do szybkiego i komfortowego ostrzenia to zapraszamy. Nasze ostrzałki można mocować do blatu. Nie trzeba ich trzymać, przez co są jeszcze bardziej funkcjonalne. To proste urz(...)

MIG IMPORT-EKSPORT Głowacki Sp. J.

Gastronet24.pl to sklep internetowy z wyposażeniem dedykowanym branży gastronomicznej. Rozumiemy potrzeby sektora i podejmujemy się kompleksowych realizacji na podstawie 30-letniego doświadczenia. Nasz sprzęt do gastronomii to głównie naczynia(...)

Agronomik Polska Sp. z o.o.

Francuz Jeana Mulot to założyciel polskiej winnicy pod nazwą Saint Vincent. Mieści się ona w województwie lubuskim, w Nowym Miasteczku pod Zieloną Górą. Firma od lat zajmuje się produkcją wyłącznie najwyższej jakości win. Trzeba przyzn(...)