Baza All4All - Spis Polskich Firm

Usługi transportowe

Transport osobowy MINI-BUS

Jesteśmy firmą przewozową, zajmujemy się przewozem osób na kilku trasach w województwie małopolskim i śląskim. Na rynku działamy już kilka lat. Nasze doświadczenie przyczynia się do bezpiecznych i sprawnych podróży. Nasza flota aut jes(...)

CB WORLD

Firma AllTrans to przedsiębiorstwo ze sporym doświadczeniem w świadczeniu usług transportowych. Jeśli szukasz pewnej firmy, która ma przewieźć Twoje towary, lub przesyłki to AllTrans jest odpowiednim wyborem! Firma AllTrans zorganizuje takż(...)

Integral Logistics sp. z o.o.

Firma Integral Logisitcs posiada wiele lat doświadczenia w branży transportowej. Zajmujemy się transportem międzynarodowym oraz spedycją. Współpracujemy z wieloma Klientami z Polski oraz z firmami zagranicznymi. Podstawą naszej oferty jest tr(...)

Firma Samochodowa Dobrucki

Firma Samochodowa Dobrucki działa to ponad 30 lat doświadczenia na polskim rynku. Oferuje wynajem autokarów, autobusów, limuzyn oraz obsługę imprez okolicznościowych w zakresie dowożenia gości. Wśród usług także przewozy autokarowe na te(...)

"AGMAR" PRZEWÓZ OSÓB I TOWARÓW MARCIN WALCZAK

Firma Agmar zajmuje się przewozem osób i towarów. Do dyspozycji posiadamy kilka autokarów i busów. Jesteśmy firmą ciągle się rozwijającą i wzbogacającą tabor. Usługi świadczone są na terenie woj. śląskiego. Kierowcy posiadają niezb(...)

Wojciech Staniek Stan-Trans

Stan-Trans to przedsiębiorstwo transportowe, które powstało w 2003 roku. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Przewozimy towary do Niemiec, Francji, Portugalii, Austrii, Rosji, Czech i innych krajów Europy. Transportujemy towar(...)

Zaklad Uslugowy JANIAK Janusz Janiak

Zakład Usługowy Janiak od 1995 roku świadczy usługi pomocy drogowej w Koninie oraz na terenie całej Wielkopolski. Zapewniamy holowanie, auto lawetę, transport HDS. Usługi dostępne są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Udzielamy pomocy sa(...)

Heród Leszek F.H.U

Firma Heród Leszek Autozłom, pomoc drogowa, mechanika - to sprawdzony od wielu lat, solidny dostawca części zamiennych do samochodów a także usługodawca przewozów lawetą. Profesjonalna pomoc drogowa na terenie Krakowa i miejscowości oście(...)