Traffic - Baza Polskich Firm

Traffic

Dane adresowe:

Kombatantów 4/1,
15-110 Białystok (podlaskie)
podlaskie

Dane kontaktowe:

blachy@traffic-blachy.pl
856785480
856785480

Dane firmy:

Traffic
NIP: 5420010485
REGON: 050090004

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kombatantów 4/1, Białystok (podlaskie), Polska

Opis firmy Traffic

Firma Traffic działa na rynku od 1993 roku. W swojej ofercie oferujemy produkcje i dystrybucję pokryć dachowych z blachy (blachodachówka, blacha trapezowa, rąbek stojący), blach elewacyjnych oraz konstrukcyjnych. Oferujemy również swoim klientom niskie ceny, Które są związane z możliwością zakupu naszego asortymentu bezpośrednio od producenta. Gwarancja na nasze produkty wynosi nawet do 40 lat co jest związane z wysoką jakością naszych produktów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta firmy

W swojej ofercie posiadamy blachodachówki, blachy trapezowe, rąbek stojący i inne akcesoria budowlane. Do naszych artykułów proponujemy również fachowy montaż przez naszych pracowników.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Rotman Sklep jest częścią sprzedażową firmy RotmanGroup Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
HiUrban to firma z wieloletnim doświadczeniem w pracy na wysokości, posiadająca wykwalifikowanych specjalistów i profesjonalny sprzęt do różnego typu zadań.
Interesuje Cię profesjonalne malowanie elewacji Kraków i co za tym idzie, potrzebujesz pomocy? Jeśli tak, dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną naszej działalności — jeśli nam zaufasz, na pewno tego nie pożałujesz.