Baza All4All - Spis Polskich Firm

Catering

Catering24

Działamy na rynku organizowania różnego rodzaju imprez dla firm. Posiadając wieloletnie doświadczenie na rynku jesteśmy w stanie zapewnić między innymi obsługę imprez plenerowych. Jednocześnie organizacja imprez w naszej firmie odbywa się(...)

Fit Cooker

Catering dietetyczny Fit Cooker w Warszawie oferuje dostarczanie dietetycznych posiłków pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Warszawy. W swoim zespole zatrudniamy wyspecjalizowanych dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy, którzy dbają o (...)

Afterfit

Myślisz o skorzystaniu z cateringu dietetycznego? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą, którą ma AfterFit. Dlaczego nasz catering dietetyczny jest wart uwagi? Na pewno warto podkreślić, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Być może(...)

STIXX

STIXX Catering to usługi cateringowe w Warszawie – zdecydowanie najlepsze. Skąd ta pewność? To dlatego, iż gwarantujemy Ci kompleksową i profesjonalną obsługę każdego eventu. Posiadamy własne przestrzenie „private dining”, w których(...)

Sztuka Jedzenia

Pomagamy, przygotowujemy i dostarczamy zestawy gotowych posiłków na cały dzień. Codziennie, rano lub wieczorem dostarczamy 5 odpowiednio skomponowanych posiłków, zbilansowanych i rozpisanych przez dietetyka obsługującego - osobę po studiach (...)