AutoLaweta - Baza Polskich Firm

AutoLaweta

Dane adresowe:

ul. Lekarska 4,
31-203 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@autolaweta.krakow.pl

Dane firmy:

AutoLaweta
NIP: 9451945842
REGON: 356379392

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Lekarska 4, Kraków, Polska

Opis firmy AutoLaweta

Pomoc Drogowa Kraków24 to firma, która cieszy się rosnącym zaufaniem klientów i świadczy swoje usługi na terenie Krakowa, Wieliczki, Skawiny, Myślenic i w innych miejscach w Polsce. W ofercie firmy znajduje się autolaweta z automatyczną wyciągarką oraz autorolkami, dzięki czemu nawet nieprzyjemne w skutkach stłuczki nie stanowią dla pracowników problemu. Firma oferuje skup uszkodzonych w wypadkach pojazdów, a także tanie usługi w zakresie wszelkich napraw, ponieważ współpracuje z warsztami blacharskimi, mechanicznymi oraz lakierniczymi. Dodatkowo z usług można skorzystać również w przypadku przewożenia sprawnych samochodów, motocykli, quadów, wózków widłowych czy też maszyn budowlanych. Całość odbywa się bezpiecznych warunkach i z pełnym poszanowaniem mienia.

Oferta firmy

- kompleksowa i całodobowa pomoc drogowa
- holowanie lawetą
- wykonywanie drobnych napraw na miejscu zdarzenia
- dyspozycyjność 7 dni w tygodniu
Szczegóły oferty sprawdzisz na http://www.autolaweta.krakow.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz firmy, która sprawnie zajmuje się holowaniem samochodów ciężarowych i osobowych? Dobrze trafiłeś! Sprawdź ofertę przygotowaną przez Pomoc Drogową Bondalski działającą na terenie Koszalina i okolic! Firma świadczy usługi takie jak: holowanie samochodów ciężarowych i osobowych, serwis mobilny, wulkanizacja mobilna, wymiana paliwa na miejscu czy wynajem samochodów zastępczych.
Interesuje Cię profesjonalne holowanie Łódź i szukasz odpowiedzi na pytanie, jaka firma mi pomóc? Przestań się nad tym zastanawiać i zapoznaj się z pomocą, którą gwarantuje Laweta Łódź 24 - Wojciech Jaworski.