bondalski koszalin

Dane adresowe:

Świętego Wojciecha 31B,
75-666 Koszalin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
bondalskikoszalin@pocztadlafirm.pl
665 301 493

Dane firmy:

bondalski koszalin
NIP: 6692251186
REGON: 320716587

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Świętego Wojciecha 31B, Koszalin, Polska

Opis firmy bondalski koszalin

Szukasz firmy, która sprawnie zajmuje się holowaniem samochodów ciężarowych i osobowych? Dobrze trafiłeś! Sprawdź ofertę przygotowaną przez Pomoc Drogową Bondalski działającą na terenie Koszalina i okolic! Firma świadczy usługi takie jak: holowanie samochodów ciężarowych i osobowych, serwis mobilny, wulkanizacja mobilna, wymiana paliwa na miejscu czy wynajem samochodów zastępczych. Pomoc drogowa oferuje autoholowanie 24h na dobę! Sprawdź ofertę firmy, wejdź na stronę internetową i zamów holowanie!

Oferta firmy

Opisywana firma bondalski-koszalin.pl posiada w ofercie:
holowanie samochodów osobowych
holowanie samochodów ciężarowych
serwis mobilny
wulkanizacja mobilna
wymiana paliwa na miejscu
samochody zastępcze

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy bondalski-koszalin.pl można się zaznajomić na stronie www https://bondalski-koszalin.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pomoc Drogowa Kraków24 to firma, która cieszy się rosnącym zaufaniem klientów i świadczy swoje usługi na terenie Krakowa, Wieliczki, Skawiny, Myślenic i w innych miejscach w Polsce.
Interesuje Cię profesjonalne holowanie Łódź i szukasz odpowiedzi na pytanie, jaka firma mi pomóc? Przestań się nad tym zastanawiać i zapoznaj się z pomocą, którą gwarantuje Laweta Łódź 24 - Wojciech Jaworski.