ZWIERZAK TEAM - Baza Polskich Firm

ZWIERZAK TEAM

Dane adresowe:

Kwiatowa 20A,
05-119 Stanisławów Drugi
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
zwierzakteam@pocztadlafirm.pl
795 989 898

Dane firmy:

ZWIERZAK TEAM
NIP: 5361942507
REGON: 384175816

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kwiatowa 20A, Stanisławów Drugi, Polska

Opis firmy ZWIERZAK TEAM

Zwierzakteam.pl, to pomoc drogowa dostępna przez 24h, 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy doszło do stłuczki, zabrakło Ci paliwa albo winna jest jakaś mechaniczna usterka - pozostajemy do Twojej dyspozycji! Holowanie, czy autolaweta, to nasz chleb powszedni. Oferujemy mobilny autoserwis, transport samochodów osobowych, części samochodowe. Cokolwiek się wydarzyło, my jesteśmy odpowiednio przygotowani, by Ci pomóc. Pod swoje skrzydła weźmiemy tak samochody osobowe, jak i dostawcze, ciężarowe i motocykle. Mazowieckie, to główny obszar, na którym działamy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, choćby przez internet. Niespodziewane sytuacje mogą dopaść każdego.

Oferta firmy

Firma ZWIERZAK TEAM oferuje:
auto serwis
części samochodowe
pomoc drogowa

Z większą ilością informacji na temat firmy ZWIERZAK TEAM zaznajomić się można na stronie https://zwierzakteam.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pomoc Drogowa Kraków24 to firma, która cieszy się rosnącym zaufaniem klientów i świadczy swoje usługi na terenie Krakowa, Wieliczki, Skawiny, Myślenic i w innych miejscach w Polsce.
Szukasz firmy, która sprawnie zajmuje się holowaniem samochodów ciężarowych i osobowych? Dobrze trafiłeś! Sprawdź ofertę przygotowaną przez Pomoc Drogową Bondalski działającą na terenie Koszalina i okolic! Firma świadczy usługi takie jak: holowanie samochodów ciężarowych i osobowych, serwis mobilny, wulkanizacja mobilna, wymiana paliwa na miejscu czy wynajem samochodów zastępczych.
Interesuje Cię profesjonalne holowanie Łódź i szukasz odpowiedzi na pytanie, jaka firma mi pomóc? Przestań się nad tym zastanawiać i zapoznaj się z pomocą, którą gwarantuje Laweta Łódź 24 - Wojciech Jaworski.