Biznes

SIT Event S.C.

Od 2006 roku nasza firma organizuje imprezy integracyjne najwyższej jakości. Dbamy o to aby każda atrakcja przez nas zorganizowana zadowoliła osoby z niej korzystające. Jesteśmy w stanie obsłużyć naszych klientów na terenie Warszawy, Wrocł(...)

HEK&M-PLAST Sp. z o.o.

Hek-M to firma, która działa w branży od wielu lat. W naszej ofercie polecamy wszystkie elementy, które są niezbędne do profesjonalnego wyposażenia sklepu. W ofercie między innymi manekiny wystawowe, stojaki, systemy sklepowe, regały, stoły(...)

Opax Zbigniew I Jerzy Opyrchał Spółka Jawna

Jeśli szukacie dobrych opakowań to firma Opax ma na tym polu świetną ofertę. Od lat zajmuje się przygotowywaniem opakowań kartonowych, które realizowane są starannie. Wśród nich również opakowania kaszerowane, które przybierają estetyc(...)

Gumopolis Sp. z o.o.

Decydując się na ofertę firmy Gumopolis znaleźć można różne propozycje produktów z gumy oraz silikonu. Wszystkie propozycje to elementy wykonywane taśmowo na nowoczesnych urządzeniach przy kontroli doświadczonych pracowników. Zachęcamy (...)

Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o.

Arkop to niekwestionowany lider w branży paszowej na rynku krajowym, choć działamy również na rynkach zagranicznych. Produkujemy głównie dodatki paszowe oraz nawozy. Uzupełnienie naszej oferty są również produkty w obszarze chemii przemys(...)

P.H. DAGA Ryszard Sztanderski

Nasze przedsiębiorstwo proponuje dostawy wysokiej jakości artykułów BHP. Na rynku istniejemy od 1992 roku. Posiadamy duże doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę i niskie ceny. nas rzetelność i terminowość. Naszym konsumentom oferujemy cieka(...)

McPolska Sp. Z o o

McPolska specjalizuje się produkcją chemii przemysłowej i środków do dezynfekcji. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Oferujemy środki dezynfekujące do sektora medycznego oraz przemysłowego. Między innymi są to środki wykorzystywane do dez(...)

KDK SP Z O O

KDK Sp. z oo jest sztabem Event Managerów, który wielu lat organizuje meetingi biznesowe w naszym kraju i za granicą. Nasi Klienci nam ufają. Na stałe współpracujemy z firmami z sektora MŚP i korporacjami. Jeśli brakuje Ci pomysłu na event,(...)