Radca prawny

G&K Kancelaria Radców Prawnych

Jesteś z Krakowa i szukasz pomocy radcy prawnego? Zapraszamy do G&K Kancelaria Radców Prawnych, w której pracują Panowie Marcin Kościelniak i Kamil Gąsior. Obydwoje są wpisani na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Łączy ich (...)

Szczepańska Chwała Kancelaria Radców Prawnych I Doradców Podatkowych Sp. p.

Jako Kancelaria radców prawnych i doradców podatkowych Szczepańska Chwała swoją ofertę kierujemy do Klientów prywatnych i biznesowych. Doradztwem i reprezentowaniem naszych Klientów zajmujemy się od roku 2010. Pomagamy w sprawach z zakresu p(...)

Kancelaria Prawna TMH

Kancelaria prawna TMH od kilku lat zajmuje się świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej dla klientów korporacyjnych oraz indywidualnych. Działa w szczególności na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego, aczkolwiek zapewnia również u(...)

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Wala

Jeśli szukasz pomocy radcy prawnego, zapoznaj się z ofertą Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszka Wala. Świadczy usługi m.in. dla klientów biznesowych, w skład których wchodzi przygotowywanie umów oraz statusów spółek, a także sporządzanie(...)

Sobczak Maciejewska

W Kancelarii Radców Prawnych Sobczak Maciejewska jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę prawną firm. Zapewniamy świadczenie kompleksowych usług, które obejmują między innymi zakładanie spółek, ogłoszenie upadłości firm. Sp(...)

Grzegorz Biernat

Radca prawny Grzegorz Biernat, to osoba charakteryzująca się ogromną wiedzą prawniczą oraz profesjonalizmem. Kancelaria radcy prawnego Grzegorza Biernata oferuje usługi pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz z(...)

Vasilisa Kancelaria Prawa Rosji, Białorusi i Kazachstanu

Mecenas Natalia Wasilenko to rosyjski prawnik w Polsce. Odnosząc się do szczegółów, wśród propozycji jest choćby obsługa prawną przedsiębiorców Polski (dokładniej mówiąc, tyczy się to obsługi przedsiębiorców pracujących w Federacj(...)

Notus Kancelaria Notarialna M. Wróbel - Konsek, A. Reck Sp. p.

Nasza kancelaria notarialna Katowice przygotowała bardzo szeroki zakres usług notarialnych. Jeśli kogoś interesuje prawo handlowe to my możemy się tym zając. Zajmujemy się również fuzjami i przejęciami. Akty notarialne czy poświadczenia d(...)