Baza All4All - Spis Polskich Firm

Sprzątanie

Super Standard

Superstandard.com.pl to pralnia chemiczna stosująca najnowocześniejsze technologie w praniu garderoby, dywanów czy tapicerki. Pralnia oferuje też czyszczenie i natłuszczanie wyrobów skórzanych. Dywany prane w Superstandard.com.pl są prane na (...)

Rosa Clean

Rosa Centrum to firma, która jest bardzo często reklamowana jako firma sprzątająca Warszawa. Jej bogata oferta obejmuje sprzątanie domów, mieszkań, biur oraz innych wnętrz. Generalnie klienci mają możliwość zamawiania usług w ramach sprz(...)

toiletwc

Toilet WC z Warszawy to firma, która zajmuje się świadczeniem usług, takich jak wynajem toalet przenośnych na budowę, imprezy plenerowe, itp. Dodatkowo oferowany jest wywóz szamba oraz wynajem kontenerów na śmieci. Wszystkie wynajmowane elem(...)

bracia

Firma Bracia zajmuje się między innymi wynajmem toalet przenośnych. Zapewnienie właściwych warunków sanitarnych jest niezbędne w przypadku organizacji imprez masowych, eventów, zlotów czy na przykład na budowach lub parkingach. Ważną cech(...)

Platforma Czystości

Firma Platforma Czystości od czterech lat dostarcza na rynek profesjonalne produkty pomagające utrzymać czystość i higienę w firmach, instytucjach publicznych oraz specjalistycznych zakładach przemysłowych. Firma współpracuje także z klien(...)

VerdeAvis.pl

W naszym sklepie internetowym mogą państwo zakupić profesjonalne środki czystości i chemię. Nasze światy czystości to przede wszystkim preparaty Najwyższej półki. Sprzedaje mnie przede wszystkim do restauracji, hotelu oraz usług przemysł(...)

Clean City

Jesteśmy profesjonalną firmą która świadczy usługi z zakresu czyszczenia i mycia elewacji oraz czyszczenia kamienia. Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie oraz zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy państwu zadowoleni(...)

Best Ubezpieczenia

W ofercie naszej agencji ubezpieczeniowej Multiagencja Ubezpieczeniowa Kotasiak jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do szerokiego asortymentu produktów ubezpieczeniowych. Zapewniamy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie dopasowania posz(...)