Języki obce

speakingo.pl

Nauka języka obcego powinna opierać się na mówieniu i taką właśnie możliwość dostajecie, jeśli będziecie wybierać nasz kurs językowy. W ramach Speakingo staramy się promować taką formę nauczania języka, która będzie skuteczna, po(...)

Baby English Academy

Dzieci są najważniejszą częścią życia dlatego jasne jest, że każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku najlepszy start. Dlatego nauka języka już od najmłodszych lat jest bardzo ważna. Wejdź na babyenglish.edu.pl i przeczytaj o ofercie(...)

Fabryka Języka Magdalena Czarnecka-Czyż

Zapraszamy do nas na lekcje angielskiego ochota. U nas nauka języka będzie w pełni profesjonalna, ale również bezstresowa. Oferujemy zajęcia prowadzone przez osoby, które mają wiedzę i się nią podzielą. To daje bardzo dobre efekty. Przeko(...)

Nauka języka angielskiego online Speakingo dr Grzegorz Kuśnierz

Jeżeli od dawna poszukujesz skutecznych i sprawdzonych sposobów na efektywną i szybką naukę języka angielskiego, to Twoją uwagę z pewnością przyciągnie innowacyjna aplikacja Speakingo. Już teraz odwiedź naszą stronę internetową speaki(...)

Paroli Łukasz Tyczkowski

PAROLI to szkoła językowa. W jej ofercie można znaleźć zajęcia między innymi z języka angielskiego czy też języka angielskiego. Szkoła oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży, ale także dla osób dorosłych. Warto dodać, że nauk(...)