Nauka jazdy

Szkoła Jazdy Kursant s.c.

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę Szkoły Jazdy KURSANT, której siedziba znajduje się przy ul. Tarnogajskiej 5/9 we Wrocławiu. Jest to ośrodek na wysokim poziomie, co potwierdzić mogą liczne akredytacje i certyfikaty. Swoją pozycję na r(...)

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Zamierzasz uzyskać prawo jazdy? Jednocześnie zastanawiasz się nad tym, która szkoła jazdy jest najlepszym wyborem? W takiej sytuacji możemy Ci coś zaproponować — oczywiście chodzi nam o skorzystanie z naszej oferty. Dlaczego warto pomyśl(...)

GSszkolenia

Posiadamy doświadczenie na rynku realizowania szkoleń oraz kursów kierowanych dla pracowników między innymi z branż budowlanej oraz przemysłowej. Jednocześnie zajmujemy się prowadzeniem kursów na kategorie prawa jazdy dla zawodowych kierowc(...)

oskautowawa

Oskautowawa.pl to nauka jazdy Targówek, gdzie zdawalność egzaminu w kat.B w pierwszym roku działalności wynosi aż 81,25%! Teorię wykładamy w weekendy, a jazdy prowadzą młodzi, ale doświadczeni, wykwalifikowani i pełni pasji instruktorzy, (...)

Centrum Szkolenia Kierowców RONDO-BIS Wysocka Wiesława

Rondobis to szkoła jazdy funkcjonująca w Gdyni, która bardzo efektywnie przygotowuje do egzaminów przyszłych kierowców. Wieloletnie doświadczenie, bezstresowa nauka i bezpieczne warunki jazdy powodują, że z usług Rondobis skorzystało tysi(...)

Auto Szkoła Pałgan Monika Pałgan

Kurs prawa jazdy w Łodzi. Auto szkoła Pałgan z Łodzi prowadzi kursy na następujące kategorie: A, A1, A2 oraz B. Pasjonaci motoryzacji prowadzą dla Państwa profesjonalne szkolenie. Przez wiele lat prowadziliśmy kursy dla tysięcy kierowców. (...)

Nauka i Technika Jazdy Rawo

Prowadzimy szkołę nauki i techniki jazdy w zakresie szkoleń na prawo jazdy kategorii B. Nasz ośrodek szkoleniowy mieści się w Szczecinie w centrum lokalizacji Niebuszewo. Główne zadania naszej ekipy dydaktycznej skupiają się przede wszystki(...)