Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Ceramic to firma z doświadczeniem zbieranym od nieprzerwanie od 1991 roku. Od samego początku prowadzenia działalności zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości materiałów ognioodpornych oraz ogniotrwałych. Rozwój dziedziny materiałów iz(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Farby Kabe to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości chemii budowlanej, na którą składają się zarówno farby do wnętrz i na elewację, tynki cienkowarstwowe, mozaikowe i klasyczne wykorzystywane do renowacji budy(...)

Budujesz.pl Sp. z o.o.

http://www.budujesz.pl/ to sklep internetowy umożliwiający zakup różnego rodzaju urządzeń potrzebnych do wybudowania oraz wyremontowania domu. Znajdziemy tutaj przykładowo artykuły sanitarne (umywalki, płytki, wanny, brodziki, parawany nawan(...)

Gwarant-Eko S.C. Władysław Młodawski, Dariusz Młodawski

Firma Gwarant-Eko już od ponad trzydziestu lat produkuje worki do filtracji przemysłowej. Możemy pochwalić się pozycją lidera w swojej branży na polskim rynku dostarczającego nowoczesne rozwiązania do filtracji powietrza oraz filtracji na mo(...)

Sigma-House Sp. z o.o.

Firma Sigma-House zajmuje się sprzedażą i dostarczaniem materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Nasza siedziba mieści się w Lublinie, posiadamy także oddział w Łukowie. W ofercie przygotowaliśmy farby, listwy wykończeniowe, sztukate(...)

PUP COMPLEX Sp. z o.o.

Firma Complex zajmuje się wytwarzaniem architektury ogrodowej. Produkcją elementów z drewna zajęliśmy się w 1989 roku i od tego czasu udało się nam osiągnąć pozycję lidera w swojej branży. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór(...)

STALMUT Spółka Jawna

Jeżeli słyszycie o nas po raz pierwszy to posłuchajcie uważnie! STALMUT to nowoczesna firma, która działa w branży elementów złącznych od 1991 roku. Za cel postawiliśmy sobie solidne i kompleksowe zaopatrywanie klientów w wiele elementów(...)

Zagórski Terrazzo Monika Zagórska

Produkujemy wyroby, które w nowoczesnym budownictwie określane są jako istotne. Załoga ma ponad 14-letnie doświadczenie. Kiedy połączymy je z nową technologią powstaje gwarancja wysokiej jakości i precyzji. Za główne zalety swoich propozy(...)