Budownictwo inżynieryjne

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Titan Polska to autoryzowany przedstawiciel firmy Ischebeck z Niemiec - wiodącego dostawcy lekkich szalunków wykopowych na rynki światowe. W ofercie firmy opatentowany system szalunków - LItebox z powodzeniem wykorzystywany na budowach w Europie (...)

PROJEKT PRZEMYSŁAW BŁASZCZYK

Pracownia geodezyjna Projekt proponuje: konstruowanie map do potrzeb projektowych (tworzenie w formie analogowej i numerycznej), rozwiązania spodobu ruchu dla powierzchni restauracyjnych w rejonie naszej stolicy, proponujemy geodezyjną obsługę pr(...)

P.W. HEPAMOS Sp. z o.o.

HEPAMOS Sp. z o.o. to krajowy producent kontenerów oraz obiektów modułowych. Nasz zakład produkcyjny mieści się w Opatkowicach. Powstanie przedsiębiorstwa miało miejsce w 1990 roku. Podstawową dewizą firmy jest połączenie doskonałej jako(...)

SD TRUCK Szymon Dunst

Firma SD Przewierty zajmuje się specjalistyczne przewierty horyzontalne pod instalacje techniczne różnego typu: wodne, kanalizacyjne, podłączenia telekomunikacyjne i inne. Dzięki SD Przewierty podłączysz instalację do swojego domu, czy mie(...)

Aqua Soil Mariusz Wnuk

Nasza firma zajmuje się badaniami geologiczno-inżynierskimi. Mamy w ofercie również badania geotechniczne. Geologia to nasza dziedzina, dlatego wszystkie swoje prace wykonujemy w pełni profesjonalnie. Jeśli potrzebne są badania pod wykonanie w(...)

BUDMAR Mariusz Kucharski

Nasza betoniarnia w Łomiankach oferuje każdy rodzaj betonu, jaki jest klientowi potrzebny. Jeśli potrzebny jest jakiś konkretny skład to wystarczy się do nas zgłosić, a my wszystko bardzo szybko przygotujemy. Znamy się na betonie i jego klas(...)

Nova Trading S.A.

Nova Trading S.A posiada nowoczesny i dostoswany do nowych standardów park maszyn, dzięki któremu wykonujemy profesjonalnie usługi obróbki wyrobów hutniczych z aluminium i stali nierdzewnej. Wyjątkowa oferta firmy Nova Trading S.A, zdecydowani(...)