Remonty

Usługi Remontowo Wykończeniowe Podhale Krzysztof Micherdziński

Firma Nasza zajmuję się profesjonalnymi remontami i pracami wykończeniowymi wnętrz lokali mieszkalnych i usługowych. Zapewniamy doradztwo przy wyborze materiałów, a w czasie trwania prac zapewniamy darmowy transport materiałów. Wykonujemy ta(...)

Wnętrza z Klasą Michał Matuszak

Pewnie wiele osób zastanawia się jak można przygotować sobie doskonałe podłogi w domu. Jest to przede wszystkim inwestycja na lata, wobec tego warto wybrać właściwe produkty, tak by przygotowywane parkiety były doskonałe. W naszej ofercie (...)

APEX Sczygielski Piotr

Jesteśmy wstanie zaoferować Ci indywidualne podejście, które będzie połączone ze świetną jakością usług i materiałów. Mamy za sobą duże doświadczenie w branży parkieciarskiej. Jeżeli zdecydujesz się obdarzyć nas zaufaniem, Twoje (...)

Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Od wielu lat nasza firma zajmuje się realizacją usług remontowych różnego rodzaju. Głównym miejscem naszego działania jest Szczecin oraz jego okolice. Dysponujemy świetną grupą fachowców, dla których nie ma zadań trudnych i skomplikowan(...)

Parkiety Kraków

Szukasz wyjątkowego parkietu lub podłogi drewnianej w Krakowie? A może potrzebna Ci jedynie usługa układania podłogi lub jej cyklinowania? Poznaj firmę Parkiety Fudalej z Krakowa i skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów od układani(...)

5parkiet

5parkiet to firma, która swoim Klientom oferuje szeroki zakres usług w zakresie cyklinowania czy lakierowania powierzchni drewnianych o różnej wielkości. Za wyborem tego podmiotu przemawia duże doświadczenie oraz niskie ceny usług. Całkowici(...)

Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Krakowska firma remontowo budowlana już od swojego założenia w 1996 stawiająca sobie za priorytet satysfakcję wymagających klientów chcących przeprowadzić remont mieszkania lub pomieszczenia biurowego. Oferuje kompleksowe usługi w tym zakre(...)

FASTPOL Bernard Kornatowski

Kanały wentylacyjne czyszczone na bieżąco są bezpieczne dla zdrowia i mają o wiele większa wydajność. Nasza firma przy użyciu bardzo nowoczesnego sprzętu wykona czyszczenie central wentylacyjnych. Korzystamy z doświadczenia zbieranego prze(...)