Baza All4All - Spis Polskich Firm

Kursy i szkolenia

DARO DARIUSZ RENK

Szkolenia okresowe od dzisiaj dostępne również w szkole nauki jazdy DARO - Szczecin i Nowogard. Zapraszamy kierowców autobusów oraz TIR na specjalistyczne szkolenia okresowe w szkole DARO w Szczecinie lub Nowogardzie. Postaw na sprawdzoną szko(...)

TOTU Magdalena Szulczyk

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Krakowskiej Szkoły Rysunku TOTU. Nasze kursy zapewniają profejonalne i kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych mających miejsce na wydziale architektury i uczelniach artystycznych. Jesteśmy także gotow(...)

ALX Sp. z o.o.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy IT, a także możliwość wynajęcia specjalisty pod konkretne projekty informatyczne. Prowadzimy zaawansowane kursy dedykowane administratorom Linuxa. Omawiamy działanie programów biurowych na poziomie m(...)

Arena 108 Sp. z o.o.

Jeśli zastawiacie się nad nauką programowania, możecie dołączyć do grona studentów Akademii 108. Prowadzimy intensywne kursy, które opierają się na metodzie bootcamp. Nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne, dzięki którym wiedza jest (...)

eSTe-SECURA BHP Szkolenia i Usługi

Szkolenia BHP online Szkolenia BHP są potrzebne w wielu zakładach pracy. Doskonale wie o tym firma Este Secura, która organizuje kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracodawców i pracowników zatrudnionych na różnego typu stano(...)