Firmy budowlane

El-Bud Serwis Sp. z o.o.

Jeżeli szukasz specjalistów w zakresie tynków wewnętrznych w Łodzi, to Twoją uwagę z pewnością przykuje oferta firmy remontowo-budowlanej El-Bud Serwis. Specjalizujemy się w tworzeniu tynków gipsowych, tynków cementowo-wapiennych oraz tyn(...)

Palisander Sp. z o.o.

Wysokiej klasy szalunki budowlane do betonu, a także systemy BHP znajdziesz w ofercie firmy Palisander. Oferujemy Wam wynajem innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo Waszym pracownikom. Oddajemy w Wasze ręce takż(...)

Spraw-Ber Kinga Huber-Mazurczak

Wejdź na stronę Spaw-Ber i zainteresuj się pełną ofertą najlepszego sklepu z narzędziami warsztatowymi. To tam znajdziesz zarówno spawarki i migomaty, które są niezbędnymi elementami wyposażenia wielu warsztatów. Oferta Spaw-Ber obejmuje(...)

Han-Bud Halbiniak

Han-Bud Halbiniak od kilkunastu lat świadczy usługi brukarskie i budowlane w rejonie Częstochowa, Radomsko i Kłomnice oraz okoliczne miejscowości. Wraz z usługami brukarskimi i budowlanymi prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego i oferujemy us(...)

P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski

W pracach remontowych najczęściej potrzebny jest ciężki, profesjonalny sprzęt, który przyśpieszy i ułatwi ciężkie prace budowlane. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest wypożyczalnia sprzętu budowlanego Limanowa. W ich ofercie znajdzies(...)

Limarent P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski

Wozidła 3 lub 6 ton, koparka 1,8t, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 16m, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze i wiele innych specjalistycznych maszyn b(...)

Racks and Rolls Europe Sp. z o.o. Sp. k.

Racks and Rolls to sprawdzony producent szerokiej gamy stojaków metalowych do transportu. W ofercie firma ta ma także dużo innych ciekawych i przydatnych produktów. Produkuje się tutaj między innymi palety dłużycowe czy też regały. Warto do(...)

Danex - Konstrukcje Aluminiowe

Witaj w Danex - Twoim partnerze w zakresie konstrukcji aluminiowych! Danex to firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu wysokiej jakości konstrukcji aluminiowych, które dodają nie tylko funkcjonalności, ale także estetyki (...)