Kursy i szkolenia

Horyzont

HORYZONT to profesjonalny Ośrodek Szkolenia, w którym nabędziesz specjalistyczne umiejętności oraz rozległą wiedzę z dziedziny sportów motorowodnych, oraz ratownictwa. Nasz zespół to nie tylko specjaliści od kursów motorowodnych, ale tak(...)

MindCloud Justyna Płatek

MindCloud jest ogólnopolską szkołą programowania dedykowaną dla dzieci, której celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego korzystania z technologii. Kursy programowania skierowane są dla dzieci od 4 do 14 lat, a nauka odbywa (...)

Premium Brands Tybura sp.j.

Chcesz odmienić swoje życie? Pragniesz zacząć panować nad swoim umysłem i emocjami? Zacznij żyć tu i teraz, odetnij się od echa przeszłości i strachu przed przyszłością. Kursy mindfulness nauczą Cię, w jaki sposób dotrzeć do uważno(...)

Langolian Grzegorz Grzemba

Firma Langolian oferuje kilka rodzajów szkoleń m.in. szkolenia otwarte, zamknięte oraz indywidualne. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, ale kursy odbywają się w różnych miastach, w formie online lub stacjonarnie. W kategoriach szkoleń z(...)

Este Secura BHP Szkolenia i Usługi

Szkolenia BHP są potrzebne w wielu zakładach pracy. Doskonale wie o tym firma Este Secura, która organizuje kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracodawców i pracowników zatrudnionych na różnego typu stanowiskach, a także świ(...)