Diety i odżywianie

Optimal Fit Sp. z o. o.

Grupa OptimalFit to prawdziwi pasjonaci pysznego ale zarazem zdrowego żywienia. Firma działa od 2011 roku zdobywając coraz to większe doświadczenie w zakresie cateringu dietetycznego. Tym co wyróżnia jedzenie gotowane przez OptimalFit jest zar(...)

Eko Kraina

Preferujesz żywność eko? Chcesz kupować ją tanio? Powinieneś znaleźć odpowiedni sklep. Produkty eko są często kosztowne, ale są sklepy, gdzie możesz kupować je w niższych cenach. Sprawdź sklep internetowy Eko-Kraina, gdzie kupisz mnós(...)

ESTABLO PHARMA Sp. Z O O

Inofem to suplement diety, który wspomaga leczenie zespołu policystycznych jajników. Testy potwierdzają – leczenie poprawia samopoczucie i zmniejsza zaburzenia związane z PCOS. Inofem to nowatorski preparat, który w swoim składzie zawiera mi(...)

My Dietetycy Poradnia Jolanta Jankowska

Zaufaj ludziom pracującym w poradni My Dietetycy! Misją naszej poradni jest promowanie należytego sposobu odżywiania oraz uświadamianie klientów, co jest najlepszą profilaktyką i sposobem leczenia większości chorób cywilizacyjnych. Z pewno(...)

MINI MELTS

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy MINI MELTS, która nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości lody swoim klientom z całej Polski. Jeżeli szukacie sposobu na niezapomnianą imprezę dla swojego dziecka i szukacie niebanalnego rozwią(...)

Dietetyk Online - zdrowieisportkw.pl

Dietetyk online Karol Wołkowicz Zdrowie i Sport to wykwalifikowany specjalista od odżywiania, oferujący profesjonalne leczenie zaburzeń zdrowotnych oraz najwyższej jakości opiekę żywieniową nad sportowcami. Dietetyk posiada wieloletnie dośw(...)