Stomatolodzy

CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C. TOMASZ GRZEGOREK

Centrum stomatologiczne Impla w Krakowie jest nowoczesnym gabinetem, świadczącym pełne spektrum usług dentystycznych. Co warte podkreślenia nasz gabinet przystosowany jest do wizyt osób niepełnosprawnych. Ponadto, został on wyposażony w wiel(...)

Centrum Stomatologii Estetycznej Galeria Uśmiechu

Galeria Uśmiechu to Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii. W ofercie posiadamy usługi z następujących dziedzin: implantologia, stomatologia estetyczna, zabiegi higienizacyjne, ortodoncja. To miejsce, które spełni Państwa marzenia o (...)

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

Centrum Stomatologii Yes Dent we Wrocławiu to nowoczesna oferta kompleksowych usług stomatologicznych dla dzieci, dorosłych i osób niepełnosprawnych. Dentysta, protetyk, ortodonta, chirurg stomatologiczny, implantolog – to specjaliści Yes Den(...)

Smile Design Clinic

Chcesz mieć zdrowe zęby? Jeżeli tak to nasza klinika stomatologiczna jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Dysponujemy świetnymi fachowcami, którzy potrafią wykonać bardzo wiele usług. Dzięki ich doświadczeniu możemy zapewnić, że każdy (...)

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA TERESA DULIŃSKA SPECJALISTYCZNA

Zapraszamy do naszego gabinetu dentystycznego we Wrocławiu wszystkich, którzy liczą na profesjonalną opiekę stomatologiczną. Wykonujemy przeróżne zabiegi, związane głównie z protetyką: licówki porcelanowe, korony, implanty. Gwarantujemy,(...)

MEDTOUR sp. z o.o.

Zapewniamy Państwu leczenie zębów w bezpiecznej, bardzo nowoczesnej atmosferze. Działamy na terenie Krakowa. Nasze specjalizacje to chirurgia stomatologiczna, w tym wszczepienia implantów, ekstrakcja zębów, podniesienie dna zatoki szczękowej,(...)

Indywidualna Praktyka Lekarska Hanna Jasińska

Nasz zespół złożony jest z 28 pracowników. Wśród tych osób znajdziemy 15 lekarzy, 7 asystentek stomatologicznych i 6 pracowników administracji. Misją HCentrum Stomatologicznego jest zapewnienie opieki stomatologicznej przez całą dobę. Mi(...)

Tadeusz Januszewski Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny

Od ponad 20 lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Obecnie gabinet znajduje się w centrum Bochni, ale przyjęcia mają również miejsce w NZOZ ''Intermed'' w Krakowie. Dobro i pełna satysfakcja pacjenta, jest tym co dla nas najważniejsz(...)