Salony kosmetyczne

Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty

Beauty Duty to warszawska klinika urody. Na ofertę kliniki składają się różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne (np. depilacja laserowa, usuwanie blizn, przebarwień i zmarszczek, redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki itd.), a t(...)

Studio Ew Sp. Z.O.O.

Nasze studio pojawiło się na rynku 7 lat temu. Na chwilę obecną mamy największy salon depilacji we Wrocławiu. Obecnie klienci nas znają, dlatego że doskonale wygładzamy skórę oraz świadczymy najwyższą jakość usług manicure i pedicure(...)

Easy Waxing sp zo.o.

Easy Nails to studio kosmetyczne, które zajmuje się profesjonalną pielęgnacją dłoni i paznokci. Informacje o nas znajdziecie naturalnie na stronie, ale również na portalach społecznościowych. Początek naszej działalności miał miejsce w (...)

SALON URODY REVITALIS

Z wielką przyjemnością zachęcam do odwiedzenia mojego Gabinetu Kosmetycznego Revitalis. Jeżeli interesują Cię najpopularniejsze zabiegi to proponuję zainteresować się zabiegami na twarz, szyję i dekolt. Oto podział oferowanych zabiegów: (...)

Studio A&G Aneta Sołtys

Zapraszamy wszystkie panie do Clubu Hawana. Znajdziecie u Nas solarium, gabinet kosmetyczny, fitness siłownię, saunę oraz body space. Na uwagę zasługuje fakt, że panuje u Nas wspaniała atmosfera, a uroku dodaje klimatyczny wystrój. Misją Clu(...)

"Q Clinique" JAKUB KULESZA

Nasze gabinet znajdują się w Warszawie i Nowym Sączu. Oferta zabiegów jest szeroka. Mozemy zaproponować m.in. zabiegi oczyszczające twarzy, na okolice oczu, manualne, na dłonie, ujędrniające oraz skierowane do Panów. Podczas wykonywania obo(...)

Justyna Małek Amazing Studio

Amazing Studio zaprasza wszystkich do skorzystania z doskonałej i profesjonalnej stylizacji paznokci. Mamy duże doświadczenie i innowacyjny sprzęt oraz odpowiednie kosmetyki, co w praktyce daje perfekcyjny efekt pracy. Do każdego klientki podcho(...)

Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.

Nasza Clinica Cosmetologica w Sopocie jest jedna z trzech placówek pod szyldem Clinica Cosmetologica w Trójmieście. Pracują u nas specjaliści z zakresu dermatologii oraz kosmetologii. Nasz salon stanowi wyjątkowe miejsce, w którym łączymy no(...)