Rehabilitacja

Specjalistyczne Centrum Medyczne Małego Dziecka

Balumed to specjalistyczne Centrum Medyczne Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka, kierujące swoją ofertę w głównej mierze do małych dzieci. Centrum znajduje się w Warszawie przy ul. Sarmackiej 18 lok. 93 (wejście od ul. Herbu S(...)

Medirental Andrzej Wyrwa

Nasza wypożyczalnia oferuje Państwu bardzo szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, głównie łóżka rehabilitacyjne. W ofercie mamy na wynajem łóżka rehabilitacyjne firmy: Burmeier Dalia, Burmeier Fortuna, Ortopedia, Scandinavian Mobility, (...)

Arena Paweł Nguyen

Rehabilitacja to niezwykle istotna część zabiegów, mających na celu poprawę stanu zdrowia. Zaleca się ją tym pacjentom, którzy mają problemy z poruszaniem się w wyniku schorzeń czy też wypadków. Profesjonalna rehabilitacja powinna przed(...)

Centrum Zdrowego Człowieka im. profesora Wiktora Degi Anna Dega

Centrum Zdrowego Człowieka im. Prof. Wiktora Degi - zajmuje się szeroko pojętymi usługami dla pacjentów potrzebujących profesjonalnej pomocy w dochodzeniu do sprawności fizycznej po urazach czy przechodzenia przez różne choroby. Cechujemy si(...)

Dębowy Park - Ośrodek pielęgnacyjno - rehabilitacyjny

Ośrodek pielęgnacyjno-rehabilitacyjny Dębowy Park został zaprojektowany i wyposażony w taki sposób, aby uprzyjemni i ułatwić pobyt pacjentów z różnymi dysfunkcjami ruchowymi. Projekt budynku umożliwia bezproblemowy dostęp pensjonariuszom(...)

Orto Med Sp. z o.o.

Centrum Orto - Med zaprasza do skorzystania z usług wszystkich mieszkańców Krakowa oraz okolic. W naszej przychodni pracują najlepsi specjaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, aby zająć się Waszymi urazami. Dzięki ich wsparciu ora(...)

Orto-Pes

Orto-Pes jest wrocławską firmą z własną pracownią protetyczno - ortopedyczną. Siedziba firmy znajduje się w centrum Wrocławia, przy ulicy Grabiszyńskiej 241H (za sklepem Lidl). Na rynku usług medycznych, Orto-Pes działa już ponad 10 lat.(...)

domopiekilesnagora.pl

Dom Opieki Leśna Góra to wyjątkowe miejsce położone w malowniczej okolicy. Standard ośrodka oraz wykwalifikowany personel gwarantuje, że u nas znajdziesz spokój i opiekę na najwyższym poziomie. Do dyspozycji naszych gości oddajemy komforto(...)