Baza All4All - Spis Polskich Firm

Rehabilitacja

Medirental Andrzej Wyrwa

Nasza wypożyczalnia oferuje Państwu bardzo szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, głównie łóżka rehabilitacyjne. W ofercie mamy na wynajem łóżka rehabilitacyjne firmy: Burmeier Dalia, Burmeier Fortuna, Ortopedia, Scandinavian Mobility, (...)

Arena Paweł Nguyen

Rehabilitacja to niezwykle istotna część zabiegów, mających na celu poprawę stanu zdrowia. Zaleca się ją tym pacjentom, którzy mają problemy z poruszaniem się w wyniku schorzeń czy też wypadków. Profesjonalna rehabilitacja powinna przed(...)

Centrum Zdrowego Człowieka im. profesora Wiktora Degi Anna Dega

Centrum Zdrowego Człowieka im. Prof. Wiktora Degi - zajmuje się szeroko pojętymi usługami dla pacjentów potrzebujących profesjonalnej pomocy w dochodzeniu do sprawności fizycznej po urazach czy przechodzenia przez różne choroby. Cechujemy si(...)

Orto Med Sp. z o.o.

Centrum Orto - Med zaprasza do skorzystania z usług wszystkich mieszkańców Krakowa oraz okolic. W naszej przychodni pracują najlepsi specjaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, aby zająć się Waszymi urazami. Dzięki ich wsparciu ora(...)

Orto-Pes

Orto-Pes jest wrocławską firmą z własną pracownią protetyczno - ortopedyczną. Siedziba firmy znajduje się w centrum Wrocławia, przy ulicy Grabiszyńskiej 241H (za sklepem Lidl). Na rynku usług medycznych, Orto-Pes działa już ponad 10 lat.(...)

domopiekilesnagora.pl

Dom Opieki Leśna Góra to wyjątkowe miejsce położone w malowniczej okolicy. Standard ośrodka oraz wykwalifikowany personel gwarantuje, że u nas znajdziesz spokój i opiekę na najwyższym poziomie. Do dyspozycji naszych gości oddajemy komforto(...)

Fizjo-Balans

Fizjo-Balans to gabinet rehabilitacji. Działamy na co dzień w Sosnowcu. Nasze główne specjalizacje to terapia manualna (indywidualne podejście), fale uderzeniowe (ortopedyczne problemy), masaże (klasyczne, relaksacyjne na wszystkie partie), kin(...)

Spółdzielnia Socjalna Klika

Interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych i rozglądasz się za odpowiednią wypożyczalnią? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z tym, co oferuje Klika. Być może pojawiło się pytanie, dlaczego nasza wypożyczaln(...)