Sprzęt medyczny

TRIMED Sp. z o.o.

Firma Trimed to ponad 10 lat doświadczenia na rynku sprzętu medycznego. Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt ultrasonograficzny firmy Trimed. Nasz aparat USG można znaleźć w większości przychodni lekarskich, prywatnych gabinetów, klinik i(...)

ATS BALICKI FLOREK

Hurtownia soczewek kontaktowych ATS Balicki, Florek sp.j. to firma z długoletnim doświadczeniem w branży optycznej dostarczająca swoim klientom sprawdzone rozwiązania. Soczewki kontaktowe oraz płyny do pielęgnacji soczewek dostępne za pośred(...)

Best Vision Salon Optyczny

Mamy przyjemność poinformować że na bydgoskim osiedlu Bartodzieje powstał nowoczesny Salon Optyczny o nazwie BEST VISION. Znajdujemy się w Parku Handlowym Balaton, tuż przy linii kas Polo Marketu. Profesjonalna obsługa oraz kompleksowe badani(...)

Medicstar.pl

Firma Medicstar to wiodący polski dostawca odzieży medycznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości odzież dla mężczyzn i kobiet. Tworzona przez nas odzież lekarska spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Medicstar staw(...)

Domasazu.pl

DoMasazu.pl to sklep internetowy, który powstał w 2006 roku. Został utworzony z myślą o tym, aby sprzedawać wysokiej jakości produkty przeznaczone do masażu, dostępne na polskim rynku. W jego asortymencie dziś można znaleźć kamienie do m(...)

promedyczny.pl

Wysokiej jakości sprzęt specjalistyczny dla gabinetów medycznych o różnych specjalizacjach ma w swojej ofercie firma InfoGEM z Opola. Dbamy o to, aby dostawcy spełniali nasze wytyczne odnośnie szybkości wysyłki oraz przeprowadzania procedury(...)

riester.pl

Riester to sklep zajmujący się sprzedażą sprzętu diagnostycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo aparaty do podawania płynów pod ciśnieniem, ciśnieniomierze, dermatoskopy, instrumenty ginekologiczne, instrumenty laryngologiczne i okulisty(...)

Danlab Danuta Katryńska

Kompleksowo wyposaż całe laboratorium w najwyższej klasy urządzenia i sprzęt korzystając z bogatej oferty firmy Danlab. Tu zamówisz najlepszej jakości autoklawy, pompy próżniowe, dygestoria, cieplarki, wirówki, komory laminarne, pojemniki (...)