Psychoterapia

Psychoterapeuci Płock

Zajmujemy się prowadzeniem terapii indywidualnych, partnerskich jak i rodzinnych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pracy z zarówno z osobami dorosłymi jak młodzieżą. Wiedzę, którą posiadamy zdobywamy na licznych warsztatach, szkoleniac(...)

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Serwis Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej – PTPPD. Działalność prowadzimy od ponad dziesięciu lat. Główna siedziba towarzystwa znajduje się w Krakowie, ale funkcjonujemy też na poziomie ogólnokrajowym i dysponujemy konta(...)

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C.

Nasza oferta edukacyjna to szkolenia i kursy z zakresu socjoterapii i psychoterapii psychodynamicznej. Ponadto zapraszamy do współpracy osoby z zaburzeniami emocjonalnymi. Skuteczna psychoterapia w zasięgu ręki, pod okiem najlepszych specjalistó(...)

Ośrodek WANT Patryk Hildebrandt

Zapraszamy do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień każdego kto męczy się z jakimś problemem. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę inwestując w rozwój naszej kadry, nowoczesne metody leczenia. Standardowo terapia w nasz(...)

Psychoterapia Co Tam?

Warszawska poradnia psychologiczna CO Tam? została stworzona z myślą o niesieniu pomocy osobom zagubionym lub szukającym specjalistycznej porady psychologa – to miejsce, w którym można czuć się niezobowiązująco i bezpiecznie. Nasz doświa(...)

Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii

Na naszej stronie internetowej znajdziesz najważniejsze informacje, które będą mogły przełożyć się na najlepsze dopasowanie do Twoich konkretnych problemów. Zapraszamy do przyjrzenia się z bliska stronie i sprawdzenia, na jakiej płaszczy(...)

OD-NOWA

Uważasz, że musisz udać się na leczenie alkoholizmu Warszawa? W takiej sytuacji mamy dla Ciebie propozycję — zachęcamy do odwiedzenia Ośrodka Terapii Uzależnień OD-NOWA. Co można o nas powiedzieć? Na pewno warto podkreślić, że mamy po(...)

Psycholog Lublin

Problemy natury emocjonalnej czy psychicznej nie muszą i nie powinny być wykluczające – jeśli potrzebujesz wsparcia odwiedź gabinet psychoterapii w Lublinie. Psychoterapeuta Aldona Sławińska to absolwentka Krakowskiego Centrum Psychodynamicz(...)