Baza All4All - Spis Polskich Firm

Gabinety lekarskie

Przychodnia Medyczna Pramed Sp. z o.o.

Przychodnia Pramed Szczecin świadczy usługi medyczne w zakresie badań i lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Zapraszamy na badania usg i ekg które wykonywane są w naszej przychodni w Szczecinie. Pramed oferuje także badania medycyny(...)

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.

W Baltic Med jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom zarówno profesjonalne a także realizowane na najwyższym poziomie usługi medyczne. Zapewniamy naszym pacjentom pełny zakres usług medycznych dotyczących podstawowej opieki medycznej. Je(...)

Logopeda online

Logopeda online Katarzyna Czyżycka jest terapeutą mowy u małych dzieci i młodzieży, specjalizującą się szczególnie w terapii logopedycznej dla dzieci dwujęzycznych. Firma powstała w roku 2012 i obecnie zatrudnia kilkoro bardzo wykwalifikow(...)

Sieredziński

W ofercie sieredzinski.pl jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie profesjonalnych zabiegów USG. Zabiegi realizowane są w gabinetach na terenie województwa zachodniopomorskiego. Realizowanie zabiegów obejmuje wykonanie między innymi badań USG, ja(...)

Mille Medica

Przychodnia laryngologiczna Mille Medica zlokalizowana jest w mieście Warszawa (w dzielnicy Ursynów). Od ponad 10 lat klinika pomaga swym młodszym i starszym pacjentom. Domeną ośrodka jest oczywiście laryngologia (w tym między innymi leczenie (...)

JOMADENT

Centrum Zdrowia JomaDent to rodzinna przychodnia medyczna w Dąbrowie Górniczej. Początkowo centrum zajmowało się głównie stomatologią, z czasem poszerzając jednak zakres swoich usług poprzez nawiązywanie współpracy ze specjalistami z ró(...)