Uroda

MKK MEDICA Małgorzata Krynicka-Kozak

Lipoliza iniekcyjna w Warszawie to zabieg, który pozwala na szybkie pozywanie się tłuszczu z wybranych przez pacjenta miejsc. Zabieg trwa mniej niż godzinę i przynosi bardzo dobre efekty. Jeśli ktoś ma zbyt wiele skóry na brzuchu to warto zap(...)

Rokoko Hair Company

Zagęszczanie włosów na tulejki to jedna z wielu metod stosowanych w salonie Rokoko. Podczas wykonywania tego zabiegu pasemka włosów przytwierdzane do naturalnej fryzury przy pomocy niewielkich tulejek. Metoda ta pozwala cieszyć się gęstą i b(...)

Piotr Solarek Easy Tan

Prowadzimy solarium natryskowe, centrum piękna we Wrocławiu oraz Warszawie. Umożliwiamy kobietom oraz mężczyznom zdobycie pięknej, całorocznej opalenizny bez skutków ubocznych, na bezpiecznych zasadach. Dodatkowo rozszerzyliśmy solarium natr(...)

Przenikanie Bartosz Chodownik

Pragniesz wyróżniać się z tłumu? A może szukasz sposobu, by jak najpełniej wyrazić swoje wnętrze? Poznaj ofertę salonu tatuażu Przenikanie w Warszawie. Tworzy go zespół młodych ludzi, pełnych dobrej energii, pomysłów oraz, przede wsz(...)

Centrum DER-MED A.Handor-Perz, R.Tłustowska s.c.

DER-MED to profesjonalna klinika medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii i kosmetologii, mająca ponad 20 lat doświadczenia w branży. Pacjenci centrum mogą skorzystać z nowocześnie wyposażonych gabinetów, a nad ich bezpieczeństwem czuw(...)

Centrum DER-MED

Zabiegi laserowe wykonuje się dzisiaj przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Pozwala to na zachowanie bezpieczeństwa, komfortu, ale i przynosi same bardzo dobre efekty. W ten sposób można pomóc sobie zachowaniu wyglądu. Przy pomocy lasera wiele os(...)

Ruczaj Clinic Sp. z o.o.

Rozstępy skórne, mogą pojawić się w okresie ciąży lub nagłej zmianie wagi. Mogą stanowić problem nie tylko estetyczny, ale i powodować ból fizyczny. Skóra w miejscach rozstępów, jest znacznie cieńsza, tkliwa i bardziej podatna na podr(...)

Jack Strong Hair

Jack Strong Hair Clinic to klinika przeszczepu włosów. Siedziba kliniki zlokalizowana jest w Stambule. Zarówno podczas organizacji zabiegu, jak również podczas pobytu w Stambule zainteresowany jest pod opieką polskiego konsultanta. Opisywana kl(...)