Baza All4All - Spis Polskich Firm

Sprzęt medyczny

BardoMed

Sprawdzona i rekomendowana marka medyczna BardoMed.pl to sprawdzony producent i dystrybutor sprzętów medycznych i rehabilitacyjnych. Szeroka gama produktów pozwala nam znaleźć dedykowane rozwiązania, które dostępne są w bardzo atrakcyjnej fo(...)

InBodyPoland

Jeśli potrzebujesz wykonać analizę swojego ciała zachęcamy do próbowania naszego urządzenia. Analizatory składu ciała to bardzo przydatne narzędzia do diagnozy i profilaktyki zdrowotnej. Bardzo często są dostępny u dietetyków ale równi(...)

Zdrowa Polka

W naszej ofercie znajdziesz między innymi: rower z amortyzowanymi kołami bocznymi, rower rehabilitacyjny z fotelem riksza, wózek toaletowy sanitarny na kółkach, taśma derotująca kończyny dolne dla dzieci, materac gorczycowy rehabilitacyjny i (...)

SFERA

Firma Sfera Cosmetology zajmuje się produkcją sprzętu dla medycyny estetycznej i kosmetologii. Naszym kluczowym produktem jest Primelle - urządzenie do modelowania sylwetki za pomocą masażu próżniowego, a także do liftingu i mikrodermabraz(...)

Vitberg

Zadajesz sobie pytanie, gdzie można znaleźć najlepsze urządzenia do wibroterapii? W takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać, w takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z naszą działalnością. Co przemawia za nasz(...)

ADO-MED

Interesują Cię firmy, które mogą zaoferować USG przenośne? Jeśli tak, zapoznanie się z tym tekstem jest dla Ciebie koniecznością. Co do szczegółów, na pewno warto podkreślić wiedzę i wieloletnie doświadczenie (jak wiadomo, doświadcz(...)

sklep.bechtold.pl

Interesuje Cię aparat do elektrochirurgii i zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć najciekawsze propozycje? Tak się składa, że mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję — zamiast się nad tym zastanawiać, zapoznaj się z naszą of(...)

Sanora

Sanora to firma, która z sukcesem zajmuje się importem i sprzedażą sprzętu medycznego. Naszą specjalnością są rozwiązania do terapii i kontroli układu oddechowego. Oferujemy m.in. różnego rodzaju aparaty na chrapanie, do nieinwazyjnej we(...)