Ortomedico - Baza Polskich Firm

Ortomedico

Dane adresowe:

ul. Batorego 15,
41-506 Chorzów
śląskie

Dane kontaktowe:

chorzow@relax-med.pl
533 967 486

Dane firmy:

Ortomedico
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Batorego 15, Chorzów, Polska

Opis firmy Ortomedico

Ortomedico jest firmą zajmującą się rozpatrywaniem wniosków NFZ na produkty chłonne (pieluchy, majtki chłonne, podpaski, wkładki) oraz produkty stomijne i urologiczne. Rozpatrujemy również wnioski na produkty stosowane przez osoby chore na cukrzycę, które muszą badać poziom cukru we krwi.  

Oferujemy produkty dla osób z problemem nietrzymania moczu oraz osób, które mają problemy z używaniem sprzętu stomijnego. Oferujemy produkty, które są wygodne, komfortowe i niedrogie. Mamy duży wybór produktów, w tym pieluch jednorazowych, bielizny jednorazowej i wkładek, posiadamy produkty stomijne i urologiczne. Posiadamy duży wybór produktów dla osób cierpiących na cukrzycę.

Posiadamy 30-letnie doświadczenie, jesteśmy firmą rodzinną z Rybnika. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań dla wyrobów medycznych. Pomożemy Ci wdrożyć najbardziej efektywne rozwiązania niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań w zakresie wkładek higienicznych, pieluchomajtek, produktów na nietrzymanie moczu, pieluch dla dzieci, czy innych produktów dla kobiet i mężczyzn.

Oferta firmy

Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów do codziennego użytku. Nasze produkty dobieramy pod kątem skuteczności i wygody użytkowania. Oferujemy naszym klientom produkty z możliwością refundacji NFZtakie jak:
- produkty dla osób z nietrzymaniem moczu: pieluchomajtki, wkładki, cewniki i worki
- produkty dla stomików: worki stomijne, pasy, przetoki
- produkty dla diabetyków: zestawy infuzyjne, sensory, inne
- cewniki: systemy zbierania moczu, worki na mocz, opatrunki na rany itp.

Firmy pokrewne w bazie

/ Ortomedico /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Cukrzyca to choroba metaboliczna, która w dzisiejszych czasach dotyka coraz więcej osób.
Firma specjalizuje się w dostarczaniu kobietom po mastektomii piersi szerokiej gamy produktów, które pomogą im w powrocie do zdrowia po operacji.
Zdrowe, piękne włosy znacząco wpływają na nasz wizerunek i dlatego w trosce o swój wizerunek i dobre samopoczucie coraz częściej decydujemy się na przeszczep włosów, gdy zawodzą inne metody leczenia łysienia androgenowego.